Oferujemy profesjonalny serwis samochodowych mechaniki,elektromechaniki, instalacji gazowych, w samochodach wszystkich marek.

Nasz serwis korzysta z profesjonalnych narzędzi i oprogramowań do obsługi pojazdów osobowych oraz dostawczych, instalacji LPG a personel techniczny uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach stale podnosząc stopień kwalifikacji.

W trakcie oczekiwania na samochód mogą Państwo miło i wygodnie spędzić czas przy kawie w poczekalni.

Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie techniczne serwisów oraz profesjonalnie wyszkolony personel pozwalają nam zapewnić Państwu serwis na najwyższym poziomie.

Oferta instalacji LPG

Oferujemy montaż samochodowych instalacji gazowych renomowanych firm polskich i włoskich: Stag, Landi Renzo, LOVATO w samochodach osobowych i dostawczych.

AC STAG:

LOVATO

Nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru systemu gazowego, a następnie profesjonalnie zamontują go w Państwa samochodzie.

Aby zamontowana instalacja działała prawidłowo i bezpiecznie istotną sprawą jest poprawna praca silnika na benzynie .W związku z tym bazując na dużym doświadczeniu, przed i w trakcie montażu dodatkowo dokonujemy sprawdzenia podzespołów istotnych dla pracy silnika, oceniamy parametry jego pracy a w razie potrzeby informujemy Klienta o naszych zaleceniach.

Na instalacje udzielamy 24 miesięcznej gwarancji bez ograniczenia limitu przebiegu.

Po montażu otrzymują Państwo pełną dokumentację do instalacji gazowej:

  1. Kartę gwarancyjną
  2. “Wyciąg ze świadectwa homologacji…” – do 14 dni od montażu
  3. Atest na zbiornik
  4. Fakturę na części i usługę

Do 30 dni od montażu instalacji gazowej należy dokonać adnotacji w dowodzie rejestracyjnym na podstawie w/w dok.: 2, 3, 4.

Za montaż instalacji gazowej mogą Państwo zapłacić gotówką, kartą płatniczą, kartą kredytową lub skorzystać z system ratalnego.